ETTEVÕTTEST

Aitame ärikinnisvara omanikel, arendajatel ning ehitajatel rajada energiatõhusaid sisekliima tagamise süsteeme.

Ligunullenergiahoonete nõuete rakendumisel ja hooneomanike ning kasutajate üldise teadlikkuse paranedes on siskeliima- ning mõistlike energiakulude tagamine järjest aktuaalsem teema. Tänapäevased tehnosüsteemid on muutunud loetud aastatega oluliselt keerulisemateks ja napib komplektset lähenemist, et kõik süsteemid teineteist arvestades kavandada, valmis ehitada ja koos efektiivselt tööle panna. Meie oleme selleks valmis.

OÜ ET5 põhitegevusalaks on hoonete tehnosüsteemide ehitus, aga mitte ainult. Koos oma heade partneritega tegeleme terviku elluviimisega.

VÕTMEISIKUD

Gunnar Sanderkoff

PARTNER


gunnar@et5.ee
+372 507 0934

Marko Palloson

PARTNER


marko@et5.ee
+372 511 3532

Aivar Uutar

PARTNER


aivar@et5.ee
+372 52 49 809

LIITU MEESKONNAGA

Kui soovid liituda meie kiiresti areneva meeskonnaga ja oled huvitatud töötamisest ehitusvaldkonnas, mis areneb rohkem kui eales varem, siis saada oma CV ja sooviavaldus e-posti teel aadressile et5@et5.ee. Sinu loal hoiame sinu saadetud andmed alles, et sobiva töökoha tekkimise korral Sinuga ühendust võtta.

meeskond_ET5
meeskond_seade_ET5

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

TEENUSED

ENERGIATEENUS GRUPP

Energiateenus Grupp kui koostöövorm seob omavahel rohkem kui 25 oma ala spetsialisti, kelle suurimaks kireks on energiatõhusus, sisekliima, automaatika, taastuvenergialahendused. Lisaks OÜ ET5-le kuuluvad gruppi veel Vamos Automaatika OÜ ja AU Energiateenus OÜ