MIKS JUST ET5?

Eesmärgiks on energiatõhusalt tagatud sisekliima ja seda kõike mõistlike investeeringutega.

Väljakujunenud ehitustegevuse töökorralduse juures jääb sisekliimat tagavate süsteemide kokkkusidumine tihtipeale „hallile alale“. Sisekliima, kui terviku, eest vastutust võttes on „hall ala“ pildilt kadunud. Meie julgeme ja soovime võtta vastutust.

Energieteenus Grupi lähenemise juures ei pööra me tähelepanu garantiiperioodi kestusele. Objektiivsetel põhjustel on selleks välja kujunenud 2-3 aastane periood. Meile jääb sellest väheks. Vaatame hoonet palju pikemas perspektiivis. Keskendume süsteemide rajamisele, mitmeaastasele monitoorimisele ja hooldamisele. Garantii me igaljuhul anname ja see on seal protsessis kuskil sees, ent rohkem juba kui kõrvalprodukt.

Lähemast tulevikust aga rääkides on täiesti selge, et me jõuame seisu, kus hoonete puhul hakatakse hindama tegelikku energiatarbimist. Seniselt väljakujunenud ehitustegevuse korraldamise juures jääb kogu vastutus puhtalt hoone omanikule. Ka selle vastutuse soovime endale võtta.

TEENUSED

KUIDAS SAAME ABIKS OLLA?

Gunnar Sanderkoff

PARTNER


gunnar@et5.ee
+372 507 0934

Marko Palloson

PARTNER


marko@et5.ee
+372 511 3532

Aivar Uutar

PARTNER


aivar@et5.ee
+372 52 49 809

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

ENERGIATEENUS GRUPP

Energiateenus Grupp kui koostöövorm seob omavahel rohkem kui 25 oma ala spetsialisti, kelle suurimaks kireks on energiatõhusus, sisekliima, automaatika, taastuvenergialahendused. Lisaks OÜ ET5-le kuuluvad gruppi veel Vamos Automaatika OÜ ja AU Energiateenus OÜ